Učenke 7. a-razreda, Klara Šinkovec, Gaja Svetec in Mija Hočevar, so na državnem tekmovanju iz angleščine osvojile zlato priznanje.

Tekmovanje za sedmošolce organizira Slovensko društvo učiteljev angleškega jezika IATEFL Slovenia. Tekmovanje je potekalo na šolski in državni ravni. Tekmovalci sodelujejo tako, da svoje prispevke sestavijo v spletni aplikaciji »Voicethread«. Letošnja tema je bila MASTER CHEF RELAUNCHED. Učenke so tako postale članice »komisije oddaje Master Chef« in so v spletni aplikaciji Voicethread predstavile in komentirale britanske jedi ter določile zmagovalno jed v duhu omenjenega resničnostnega šova.

Učenke 7. a-razreda so predstavile tri tipične britanske sladice, ki so jih doma tudi pripravile in poskusile. Vse skupaj so odlično predstavile tako z lastnimi fotografijami kot tudi pisnimi in posnetimi komentarji s pomočjo spletne aplikacije in določile zmagovalno sladico.

Njihov izdelek si lahko ogledate in poslušate na spodnji povezavi: https://voicethread.com/share/10243649/

Zlatim nagrajenkam iskreno čestitamo in jim želimo še veliko uspešnih in ustvarjalnih izzivov.

Helena Erčulj, mentorica