Danes, v petek, 5. februarja 2016, smo na šoli priredili prireditev, s katero smo počasitili spomin na našega največjega pesnika Franceta Prešerna. Nastopili so pevci otroškega in mladinskega pevskega zbora, Anja Klinc s kitaro ter člani dramskega krožka, ki so pripravili dramsko igro na temo Povodnega moža. Učence je ob praznovanju kulture nagovoril gospod ravnatelj, Ivan Grandovec.

Ob kultrunem programu smo na šoli s ponosom gostili predstavnike Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo mesta Ljubljane in biših ljubljanskih občin. Učence je v domoljubnem duhu nagovoril Matjaž Miklavc, v spremstvu pa je bil tudi sekretar združenja, Bojan Mikuš. V spodnji avli naše šole stoji razstava v spomin vojne za Slovenijo, ki bo postavljena do torka zvečer (do konca govorilnih ur).

Učence razredne stopnje pa je ob kulturnem prazniku obiskala ljudska pripovedovalka iz Zagorice, gospa Ančka Lazar.

Vsi starši ter drugi ste vljudno vabljeni k ogledu omenjene razstave, ki stoji v naši šoli.

Valentina Ugovšek, učiteljica glasbene umetnosti in zborovodkinja