• Šolarji z znaki akutne okužbe dihal (povišana telesna temperatura, kašelj, kihanje, izcedek iz nosu, bolečine v žrelu …) naj ne koristijo šolskih prevozov.
  • Ob vstopnih/izstopnih vratih avtobusa bo nameščeno razkužilo za roke za potnike. Šolarji si morajo pred vstopom v avtobus obvezno razkužiti roke, enako svetujemo tudi ob izstopu.
  • Za šolarje je ves čas trajanja prevoza priporočena (obvezna za učence starejše od 12 let) uporaba maske, ki prekrije nos in usta. V času nošenja maske se je oseba ne sme dotikati, saj bi na tak način lahko prišlo do onesnaženja rok in nevarnosti prenosa okužbe na druge predmete in osebe. Pri prevozu s šolskim kombijem je uporaba mask tudi za učence obvezna.
  • Šolarji naj čakajo na vstop v vozilo tako, da bodo med seboj vzdrževali zadostno medosebno razdaljo, ki je 1,5–2 metra
  • Šolarji so tudi v vozilu dolžni vzdrževati zadostno medosebno razdaljo, ki je 1,5–2 metra.
  • Vstopna in izstopna vrata na vozilu bodo označena in ločena. Šolarji se premikajo v smeri talnih oznak (puščic) in poiščejo prvi prosti sedež, ki ni označen.
  • Šolarji naj se čim manj dotikajo katerihkoli površin v avtobusu.

Šolski prevozi bodo prilagojeni glede na potrebe, ki so jih starši izrazili v vprašalniku.

V ŠOLO – OŠ DOBREPOLJE

Kompolje – Pri Zori 7.30 uri      1 učenec
Bruhanja vas 7.32 uri      1 učenec
Zagorica 7.38 uri      1 učenec
Podpeč 7.42 uri      2 učenca
Cesta 7.46 uri      1 učenec
Ponikve 7.53 uri      2 učenca
Predstruge 7.58 uri      3 učenci

Skupaj bo na avtobusu 10—11 učencev.

Avtobus pelje iz šole ob 12.55 uri.

Šolski kombi pelje iz šole ob 12.55 uri za smer Tisovec.

Iz  Hočevja »Pri vikendih« odpelje 3 učence šolski kombi ob 8.00 uri, za nazaj jih ni potrebno peljati.

V ŠOLO – PŠ STRUGE

Tisovec 7.00 uri 1 učenec
Potiskavec 7.05 uri 1 učenec
Kolenča vas 7.09 uri 1 učenec
Lipa 7.12 uri 1 učenec
Podtabor 7.16 uri 1 učenec
Pri Cerkvi 7.20 uri 2 učenca

Mini kombi pelje iz šole ob 12.10 uri.

Pelje Strah Matej – mini kombi.

Videm, 14. 5. 2020