Spoštovani starši,

v osnovni šoli na Vidmu bo v mesecu avgustu zopet potekal tečaj angleškega jezika, ki ga bo izvedla organizacija English in Action s sedežem v mestu Canterbury. Otroci bodo tako pet dni obkroženi z angleškim jezikom in britansko kulturo, saj jih bodo poučevali kvalificirani učitelji ­– domači govorci, ki bodo prileteli naravnost iz Anglije. Če želite izvedeti več o organizaciji English in Action, jo lahko obiščete na spletni strain www.englishinaction.com.

O TEČAJU …

Tečaj je namenjen učencem od 4. do 9. razreda centralne šole in obeh podružničnih šol.Trajal bo pet dni, in sicer od ponedeljka, 26. 8., do petka, 30. 8. 2019.

Tečaj se bo vsak dan začel ob 8.00 in končal ob 13.10. Skupine, v katerih bo od enajst do petnajst učencev, se bodo oblikovale glede na število prijavljenih otrok.

Cena petdnevnega tečaja znaša 110 evrov. Če se na tečaj prijavi več otrok iz iste družine, organizator prizna še dodatni popust, in sicer 30 evrov za vsakega otroka.

Za malico bo poskrbela šola, za prevoz pa boste starši poskrbeli sami.

Položnice, ki vam jih bo poslala šola, boste morali poravnati do 1. 6. 2019.

Marija Hočevar