Spoštovani, starši, otroci vrtca, učenci, zaposleni, uporabniki športne dvorane in občani!

Obveščam vas, da se bo začela gradnja ceste pri novem vrtcu. Popolna zapora ceste bo od srede, 23. 3. 2022.

V času zapore bo spremenjen prometni režim:

• Za prihod in odhod otrok v vrtec, jutranje varstvo in podaljšano bivanje bo namenjeno parkirišče pred razredno stopnjo. Od tu boste starši otroke vrtca odpeljali po označeni poti čez igrišče metuljčkov.
  • Avtobus bo imel krožni promet mimo kotlovnice. Nasproti kotlovnice bo začasna avtobusna postaja.
  • Zaposleni lahko uporabljate staro parkirišče in novo parkirišče na gričku. Ker bo premalo parkirnih mest, uporabljajte tudi parkirišča na Vidmu.
  • Prosim, da uporabniki športne dvorane do 14.00 ne uporabljate parkirišč pri šoli.
  • Popolna zapora ceste ob vrtcu bo tudi za vse učence, ki prihajate s kolesom iz smeri Podgorica.

Dragi učenci! Ob spremenjenem prometnem režimu v okolici šole bodite še bolj previdni udeleženci v prometu. Prepričan sem, da se boste tudi starši pogovorili s svojimi otroki o nevarnostih, če bi morda kdo od otrok ali učencev samovoljno odšel na gradbišče.

Storimo vse, da bodo šolske poti kljub gradbišču varne, da bo potem lepša, predvsem pa bolj varna okolica šole in vrtca.

Ravnatelj: Ivan Grandovec