Dragi starši in učenci,

obveščam vas, da se je na angleški tečaj prijavilo 36 učencev, ki so razdeljeni v 3 skupine. Tečaj bo potekal v učilnicah geografije in glasbe. Učenci naj 5 minut pred tečajem počakajo pred omenjenimi učilnicami, da se pripravijo na pouk. Vsak učenec bo prvi dan prejel mapo, v kateri je svinčnik ter učno gradivo. Poleg tega pa naj ima učenec s seboj še peresnico (barvice, flomastre …), lepilo, škarje, copate in pijačo. Za brezplačno malico bo poskrbela šola.

Tečaj se bo za učence 1. skupine začel ob 8.00 in končal ob 10.40, nato sledi malica do 10.55.

Ob 10.55 s tečajem pričnejo učenci 2. skupine in končajo ob 13.35. Ti učenci naj pridejo v šolo ob 10.40, saj bodo najprej imeli malico.

Učenci 3. skupine pa s tečajem začnejo ob 8.00 in končajo ob 13.35.

Starši ste gotovo opazili (glede na prejete položnice), da je cena tečaja precej nižja od predvidene. Kot je bilo omenjeno v prvem obvestilu, je del sredstev za tečaj namenila občina Dobrepolje, poleg tega pa so organizatorji tečaja priznali dodaten popust za drugega otroka iz iste družine (za 3-urni tečaj 9 evrov, za 6-urni tečaj 15 evrov popusta na otroka).

Za prevoz na tečaj in iz njega poskrbite starši.

Urniki po skupinah

Marija Hočevar