KREPIMO DRUŽINE

Preventivni program je osredotočen na pozitivne zaščitne dejavnike. Staršem omogoča, da so bolj povezani z vrtcem, jih izobražuje in uči o razvoju otroka. Njegov cilj je tudi prispevati k temu, da je vrtec za otroke in starše topel, prijazen, spremljajoč prostor, kjer lahko najdejo dodatne, nove vire svojih moči. Skupaj z njimi bodo izbrali individualni cilj za vsakega otroka in spremljali pot k njegovi uresničitvi. Smiselno bodo vodili in dopolnjevali osebno mapo otroka.

Drugi roditeljski sestanki bodo v letošnjem šolskem letu 2023/24 namenjeni razvojnim značilnostim otrok glede na njihovo starost  v povezavi s prednostnim področjem NARAVA ter z vsemi ostalimi področji kurikula in  pedagoškimi področji kakovosti ISSA Korak za korakom, prednostno obravnavano področje: DRUŽINA IN SKUPNOST.

Srečanje za starše bomo organizirali 7. 9. 2023 ob 17.00 na temo, Vloga staršev in vzgojiteljev v času digitalizacije, Darija Hohnjec, Vrtec Rogaška Slatina.