V mesecu oktobru smo začeli z novo sezono tekmovanj, ko se je Osnovna šola Dobrepolje dne 13.10.2016 udeležila že tradicionalnega jesenskega krosa v Ivančni Gorici. Naša udeležba je bila kar pestra, saj se nas je zbralo 54 iz višjih in nižjih razredov.

Vreme je bilo prijetno jesensko in nam je zelo dobro služilo. Medtem, ko so bili še lepši rezultati, saj smo pobrali kar 4 medalje. Od tega nam je uspelo kar dvakrat stopiti na najvišjo stopničko in pobrati dve zlati medalji. Enkrat smo bili uspešni za srebro in še enkrat smo se zadovoljili z bronom. Tudi organizacijsko je bilo tekmovanje prijetno in dostojno izvedeno, saj je bilo poskrbljeno za dobro voljo in sprostitev udeležencev, da med učenci ni bilo preveč tekmovalne mrzlice in treme. Tako da, ne glede na rezultate, nihče ni odšel domov resnično slabe volje. Zato se že veselimo novih druženj in tekmovanj, ki jih prinaša letošnje šolsko leto.

Alenka Leskovar