Pisali smo že, da so kar štirje šestošolci (Eva Česen, Julija Adamič, Maja Marolt, Erik Ašič)  regijski nagrajenci literarnega natečaja »Naravne in druge nesreče – Delujmo preventivno«.

Eva Česen, učenka 6. razreda, pa je s svojim proznim besedilom Bolje je preprečevati kot zdraviti tudi državna nagrajenka omenjenega literarnega natečaja.

Dne 14. 3. 2016 je OŠ Dobrepolje od Republike Slovenije, Ministrstva za obrambo, Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje za to dejavnost prejela Pohvalo za najbolj aktivno šolo na področju varstva pred naravnimi in drugimi nesrečami v šolskem letu 2015/2016.

Vsi sodelujoči učenci so se zelo potrudili, zato jim za kakovostno napisana umetnostna besedila iskreno čestitamo.

Mentorica:

Ema Sevšek, prof. slovenščine